Zaznacz stronę

Utrzymanie porządku na hali sportowej nie wydaje się nastręczać większych problemów –  na ogół nie ma na niej zbyt wielu sprzętów. Jednak wbrew pozorom, nawet w takich miejscach przydają się akcesoria, dzięki którym zachowamy wszystkie wykorzystywane podczas zajęć sprzęty sportowe we właściwym miejscu. W utrzymywaniu porządku pomagają różnego rodzaju wózki, regały czy stojaki. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

Wózki, stojaki i siatki – wsparcie w utrzymaniu porządku

Trudno wyobrazić sobie wejście do szkolnego składziku wraz z koniecznością przekopywania się przez stosy piłek, rakietek i chorągiewek po to, by znaleźć gadżety właściwe na daną lekcję. Dlatego też niezbędne są sprzęty umożliwiające zaprowadzenie porządku na niewielkiej powierzchni, jaką zazwyczaj jest składzik. Ciekawym przykładem jest regał na piłki sportowe. Możliwe jest dobranie modelu jedynie na większe piłki, np. lekarskie, lub też jedynie na piłki mniejsze, typu piłka siatkowa lub nożna. Jeszcze bardziej uniwersalnym rozwiązaniem są regały z pólkami, na których można w odpowiednich miejscach umieszczać zarówno większe, jak i mniejsze piłki. Wyposażeniu regału w kółka ułatwia sprawniejsze przemieszczanie się z nim po sali i składziku.

Przydają się również akcesoria umożliwiające utrzymanie w porządku różnego rodzaju rakietek i chorągiewek. W tym pomagają specjalne, wygodne torby. Wykonane z mocnego materiału, zakończone gumką torby będą służyć kolejnym uczniom przez długie lata, zanim konieczna będzie wymiana. 

Praktyczne są również torby na piłki, które nie wymagają uwzględniania ich wielkości, a również przysłużą się do większego porządku na ograniczonej przestrzeni. Nie przekonują Cię otwarte regały i torby? Zawsze możesz skorzystać z zamykanych wózków. Ich największą zaletą jest to, że wózki wyposażane są w kółka, dzięki czemu można łatwo i szybko wwieźć sprzęt na salę na początku zajęć, po czym sprawnie zawieźć go z powrotem na miejsce po skończonej lekcji. 

Kolejnym sposobem jest trzymanie piłek w praktycznych siatkach. Dodatkowym udogodnieniem jest dokupienie do niej praktycznego wieszaka, zabezpieczającego siatkę przed zniszczeniem lub zaczepieniem o wystające ze ścian gwoździe, lub inne elementy wyposażenia. 

przechowywanie piłek - regał na piłki sportowe

Dla osób poszukujących umeblowania do przechowywania sprzętu sportowego na wysokim poziomie świetnie sprawdzi się specjalna szafa sportowa. Jest ona wysoka, wyposażona w drzwi skrzydłowe oraz dogodny drążek, a także dogodny system ryglowania. Co więcej, drzwi są od środka wyposażone w solidne profile wzmacniające, dzięki czemu szafa jest dodatkowo uodporniona na intensywną eksploatację. 

Kolejnym praktycznym elementem wyposażenia jest składany kosz na piłki. Jego prosta, a zarazem wytrzymała konstrukcja sprawia, że można go szybko rozłożyć i złożyć, przy czym posłuży on dosyć długo. Jego największą zaletą jest pełna mobilność dzięki wygodnym, obracającym się we wszystkie strony kółkom, oraz możliwość dogodnego złożenia i przechowywania tak, by nie zajął zbyt wiele miejsca, gdy nie jest potrzebny. Bałagan w sportowym sprzęcie już Ci nie grozi!

Najlepsze wyposażenie wysokiej jakości – gdzie je dostanę?

Jednym z takich miejsc jest sklep internetowy Powerman Sport, w którym nabędziesz wszelkie akcesoria niezbędne do utrzymania porządku na hali sportowej, sali gimnastycznej, czy w szkolnym składziku. Oprócz akcesoriów porządkowych znajdziesz także mnóstwo ciekawych gadżetów, dzięki którym uatrakcyjnisz prowadzone zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, a nawet wzbogacisz swój własny trening. Zapoznaj się z bogata ofertą sklepu już dziś!